Parçamanya - Oto Yedek Parça

HAKKIMIZDA

Türkiye’de oto yedek parça sektörüne yönelik ihtiyaçların giderilmesi adına 2011 yılında faaliyetlerimize başladık. Oto yedek parça aksamları üzerine çok sayıda ve birbirinden farklı araç modeli üzerine tedarikçi statüsünde yer alarak günümüz ihtiyaçlarına alternatifler sunmaktayız. Toptan oto yedek parça kısmının haricinde bu alana yönelik perakende satış ofislerimiz üzerinden de ihtiyaçlara yönelik faaliyetler göstermekteyiz.

Şirket bünyemize ait alt yapıya sahip olan B2B sistemi üzerinden bayilerimize ve perakende satış ofislerimizden müşterilerimize hizmetler sunmaktayız. Son teknoloji alt yapımız sayesinde gereksinim hatlarına yönelik ihtiyaçları gidererek müşterilerimize daha kaliteli oto yedek parça hizmetini hedeflemekteyiz.

Bölge genelinde işleyiş, kalite ve memnuniyet üzerine sunduğumuz hizmetlerimize ek olarak online yedek parça sistemini de aktif ederek daha fazla kitleye ulaşma çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. E-Ticaret alanında daha kapsamlı ve farklı bir bakış açısı yaratarak bu alanda üstün kaliteli bir hizmet faktörünü yaratma aşamasındayız.

 

ibrahiminandirici@gmail.com

Mail 7x24 Destek

- 0543 408 21 43

Whatsapp 7x24 Destek

0543 408 21 43

Hafta içi 09:00-18:00